Дизайн соціальних мереж - те, що допоможе залучити клієнтів і створити позитивний імідж компанії. Інтернет-спільнота в соцмережах - один з ефективних інструментів підвищення кількості клієнтів. Вона створює репутацію компанії, розповідає про товар, рекламує його. Для хорошого результату важливо, щоб група була зручною для користувачів і привабливо виглядала. У цьому допоможе оформлення груп в соц мережах.

Ми виконуємо дизайн в таких соціальних мережах: Facebook, Twitter, VK, OK, Google+, Youtube, Linked-in, Instagram, Tumblr, та в інших.

Створення іміджу

Репутація вашої компанії - те, що буде залучати нових клієнтів і мотивувати старих не йти до конкурентів. Дизайн групи в Фейсбуці або в іншій соцмережі зробить її презентабельною. Це покаже, що вам можна довіряти, і ви є солідною і надійною компанією.

Залучення цільової аудиторії

Обкладинка для Твіттера або для Фейсбуку і оформлення групи в цілому - є обличчя вашої фірми нарівні з корпоративним сайтом. При переході з реклами в групу, користувач з більшою ймовірністю стане клієнтом, якщо дизайн інформує, передає переваги замовлення і спонукає до покупки.

Позиціонування

У потенційних клієнтів сформується впізнаваний образ вашої фірми, то, з чим вона буде асоціюватися. Вигідно, щоб цей візуальний образ був якомога більш привабливим. Це можливо тільки при грамотному оформленні Facebook, Instagram або Google+.

Зручність користувачів

Цей параметр дуже важливий, адже якщо відвідувач не зможе швидко відшукати потрібну йому інформацію про вартість продукту або про можливість доставки, він піде до конкурентів. Щоб він залишився і зробив замовлення, необхідно юзабіліті сторінки.